Kripto Para (2. Bölüm)

6 576 görünümler 668 B

Bu videoyu izlemeden önce birinci bölümü izleyebilirisiniz, yoksa, konular havada kalacaktır.
O videonun linkini veriyorum: trnet.info/watch/video/aIio24jco6aQ2pg.html
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
Özgür Demirtaş Ankara’da dünyaya geldi. İzmir Atatürk Lisesi’ni birincilikle bitirdi. Üniversite yerleştirme sınavlarında Türkiye’de ilk 50 öğrenci arasında yer alarak, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı. Boston College’daki çalışmalarını 2003’te tamamlayarak 27 yaşında finans alanında doktorasını kazandı. Aynı sene, Baruch College City University of New York'ta Yardımcı Doçent pozisyonunda göreve başladı. “Öğretim alanında”, 2003 yılında Finans bölümü içerisinde, 2004 yılında ise İşletme Fakültesi’nde en iyi öğretim üyesi seçildi. 2005 yılında, tüm ana bilim dalları ve fakülteler arasında en iyi öğretim üyesi seçilerek "Üstün Öğretim Madalyası"na layık görüldü. Aynı zamanda New York University (NYU) Stern School of Business’ta en yüksek öğretim değerlendirmelerini aldı. 2007 yılında doçent unvanını kazanarak City University of New York’ta kalıcı bir akademik pozisyon elde etti. 2010 yılında, öğretim alanında, ABD, İngiltere, Kanada ve İskoçya'da 1 milyon profesör arasında yapılan 10 milyonu aşkın öğrencinin değerlendirmeleri sonucunda, ilk 20 içerisinde gösterildi.
Çalışmaları dünyanın önde gelen akademik dergilerinde (Management Science, Journal of Financial Economics, Journal of Monetary Economics, Journal of Financial and Quantitative Analysis, Review of Finance ve Journal of Business & Economic Statistics) yayınlandı. 35’in üzerinde akademik yayın yaptı. Aynı zamanda özel yatırım fonları hakkındaki kitabı Academic Press tarafından basıldı. 2004 yılından başlamak üzere, araştırmaları City University of New York tarafından 6 sene boyunca ödüllendirildi. 2012 yılı Eylül ayında ABD’deki kalıcı pozisyonunu terk ederek Sabancı Üniversitesi'ne Finans Kürsü Başkanı olarak katıldı. Sabancı Üniversitesi bünyesinde yaptığı çalışmalar ile Marie-Curie Avrupa araştırma fonunu kazandı.
Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi altında kurulan Finans Mükemmeliyet Merkezi (Center of Excellence in Finance) Kurucu Başkanlığı, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye’nin ilk finansal okuryazarlık derneği FODER’in kurucu Yönetim Kurulu üyeliklerini üstlenmiştir. Birçok büyük şirket ve holding için danışmanlık yapmaktadır. Türkiye, ABD ve Avrupa’da onursal konuşmacı olarak etkinliklere ve panelist olarak düşünce kuruluşlarının faaliyetlerine katılmaktadır. Aynı zamanda, başta biyoteknoloji ve fintech sektörü olmak üzere birçok sektörde melek yatırımcıdır.

YORUMLAR

 1. Prof. Dr. Özgür Demirtaş
  Prof. Dr. Özgür Demirtaş
  6 gün önce

  Yorumlarda benim resmimi kullanarak telefon numarası veren DOLANDIRICILARA dikkat edin... Her zaman milyon kez dediğim gibi kimseden asla ve katiyen yatırım tavsiyesi almayın. Dolandırıcılara dikkat edin.

  1. Halil Şahin
   Halil Şahin
   18 saatler önce

   Hocam bu adamların yaptığı yorumları silseniz. Bana geçen hafta mesaj atmıştı hala silmemişsiniz adamın yorumunu

  2. Serhan öztürk
   Serhan öztürk
   Gün önce

   Merhabalar öğretmenim bir soru daha sormak istiyorum sizce coini hangi uygulamada kullanmamız daha güvenli olur sizin tercihiniz bunlar arasında hangisi ben birkaç tane baktım btc paribu gibi bunlarda sınırlı sayıda bitcoin var ama crptyo news de dünyanın her bölgesinde al sat yapabiliyorsun ama Türkçe dil desteği yok kullanmak zor

  3. Serdar Life
   Serdar Life
   Gün önce

   @Vladimir Makarov Borsa olsun Forex olsun crypto olsun INGILIZCE gerektirir mebur ogrenmek zorundasin en iyi kitaplar bile ingilizce

  4. Fatih Özen
   Fatih Özen
   Gün önce

   @Ali Ilgaz arz talep meselesi kardeşim burada anlaşılamayacak ne var :D

  5. hasan tas
   hasan tas
   2 gün önce

   aynen hocam çok garip yanıtlar veren bişey var. sanırım bot

 2. Ahmet Ahmet
  Ahmet Ahmet
  Saatler önce

  tavsiyemi veriyon anamamı küfür ediyon anlamıyomki nasıl bi fakirlik yaşıyosam

 3. Mehdur Özdogan
  Mehdur Özdogan
  2 saatler önce

  Hocam inşallh sizi devlet büyüklerimiz duyar

 4. Burak istanbul
  Burak istanbul
  4 saatler önce

  Ağzına emeğine bilgine sağlık Hocam.

 5. Emir Gun
  Emir Gun
  6 saatler önce

  Hocam slm, Defichain hakkında düşünceleriniz varmı?

 6. Onur Nevruz'u
  Onur Nevruz'u
  7 saatler önce

  Sizi gereksiz yere fazla övmüşler, kendinizi fazla önemli sanmayın. Devlet sizden akıl alsınmış :)

 7. James Williams
  James Williams
  10 saatler önce

  Trading successfully is just trading with the right strategy.ever since I have start using his daily signal I have been making massive profits

  1. Lester Ray
   Lester Ray
   10 saatler önce

   I've worked with 4 traders in the past but none of them is as efficient as he is , his trading strategies are awesome !

  2. Nicole Anderson
   Nicole Anderson
   10 saatler önce

   @Elizabeth Mary Expert Gregory Manure has been managing my trade for months and I keep making profits every week , made $9,130 last week

  3. Elizabeth Mary
   Elizabeth Mary
   10 saatler önce

   @Nicole Anderson I got Gregory Manure info how good is he ?

  4. Nicole Anderson
   Nicole Anderson
   10 saatler önce

   Trading without a professional like Expert Gregory Manure is like gambling with your money

  5. Jane Bills
   Jane Bills
   10 saatler önce

   I tried trading on my own but it only left chasing shadows

 8. tabucyedi samsun
  tabucyedi samsun
  13 saatler önce

  Amacım ilk 500e girmek değil. Boğa ve Ayı piyasalarından bahsedip fırsatlardan da bahsetmek gerekirdi. Tamamen kripto 101 gibi bir video. hayatımın 25 dakikasını geri istiyorum. :)) Whitepaper okuyup yatırım kararı almak ise hiç bir denetimi olmayan, yani zabıtanın uğramadığı mahallede sadece esnafın lafıyla mal almaya benzer... Zaten bu videonun hedef kitlesinin Whitepaper okuyup anlayacak kadar ingilizcesi olsa burayı izlemez, hadi ingilizcesi iyi diyelim, whitepaperda geçen sözlerin yalan mı doğru mu olduğunu anlayacak kadar piyasa ve ticaret blgileri var mı??? Özet ufuk açıcı bir bilgi yok. Sayenizde kripto dünyasında nasıl dinozor olunur onu da görmüş olduk.

 9. Crypto Mask
  Crypto Mask
  16 saatler önce

  Ağzınıza, emeğinize, yüreğinize sağlık profesör.

 10. Xanthzi
  Xanthzi
  17 saatler önce

  Hocam alt coin sepeti var mı? :D :D :P

 11. Adar Çetin
  Adar Çetin
  17 saatler önce

  Ağzınıza sağlık ...

 12. Baran Şansal
  Baran Şansal
  20 saatler önce

  İçerik güzel fakat videonun ses kalitesi çok kötü

 13. Documents Free
  Documents Free
  22 saatler önce

  Hocam Prison Break- Paul Kellerman'a çok benziyosunuz

 14. Kerem Berkman
  Kerem Berkman
  23 saatler önce

  Hocam merhaba, öncelikle anlatımınız için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Kuramsal olarak, bir gün bu piyasaya ilgi azaldığında ve bilgisayarlarda veri tutma, onaylama vb. gibi, bu bağlamda yapılmasından vazgeçildiğinde, veriler, paralar ve yatırımların güvenliği tehlikeye girmez mi?

 15. Serkan Ufak
  Serkan Ufak
  23 saatler önce

  Forbes500 dekiler eski dünyanın yatırımcıları arasında yerini aldı. Bunları refere ederek yeni dünya yatırımcıların yön veremezsiniz.

 16. asli yildiran
  asli yildiran
  23 saatler önce

  👏🏻👏🏻👏🏻

 17. Hebun Welatparez
  Hebun Welatparez
  Gün önce

  Sevgili Hocam Ve arkadaşlar peki kripto paralara yatırım yapmanın İslami açıdan durumu nedir acaba? Faize giriyormu bu iş bilin arkadaşlar anlatabilirim acaba bana ?

 18. Arda Nogay
  Arda Nogay
  Gün önce

  Aslında Sayın Hocam çok güzel açıkladı "Ethereum, kodlarımın üzerinde kod yazabilirsiniz diyor" şeklinde. Ama (hocamın üstü kapalı bir şekilde söylediği gibi) bilmeyenler için ek bir bilgi vereyim Ethereum bir işletim sistemidir aslında. Tıpki Linux,Pardus vb. gibi...

 19. tahir baş
  tahir baş
  Gün önce

  Okadar okumuş prof olmuşsun ama hâlâ adam olmanın yolunun okumaktan geçmediğini anlayamamışsın bak Çanakkale domatesi gibi olmanin tam zamanı ha bide tweet atıyorsun Amerika'da Bir hastanın eli felan o bile yalan çıktı yazık sana inanmaya başlamıştım sende kalıbının adamı değilsin.

 20. Barista Röportaj TV
  Barista Röportaj TV
  Gün önce

  Antalya Büyükşehir Belediyesi birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi olarak belirlenen vatandaşlara gıda kolisi dağıtımına başladı.

 21. adnan vardar
  adnan vardar
  Gün önce

  Binance der ki, token haline getirilmiş hisse senetlerinin satımına başlıyorum, ilki Tesla..

 22. Hilmi Şahin
  Hilmi Şahin
  Gün önce

  Parti kur oy verelim hocaaam !

 23. serhat batu
  serhat batu
  Gün önce

  Sana güvenmiştim güzel analiz yapıyor demiştim ama sende algıdan ibaretmişsin, yok eldivenleri hissi algılasın diye takmışlar yok bilmem ne, chp lilerin hepsi böyle yalancı sanırım

 24. YAPAYZEKA
  YAPAYZEKA
  Gün önce

  tüm bu coinler yokken knight online da GB ve itemler vardı. dijital piyasanın geleceğinin nasıl olacağı daha oradan belliydi. bir +6 shard 100 dolar karşılık buluyordu. shardı bir coin gibi düşünürsen, bir shardı ,bir raptoru üretebilmenin tek yolu knight online oyununun içiydi. dışardan üretilemezdi. aynı şekilde mesela üst seviye bir ko karakteri bir şahin araba edebiliyordu. yani insanımızın dijital değerlere gerçek mal ve para verme yöneliminin temeli bu tür oyunlardı.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 25. mehmet salih adıgüzel
  mehmet salih adıgüzel
  Gün önce

  Yatırım yapmak için kimseden tavsiye almayın. Bütün White paperları okuyun dedikten sonra kendiniz yatırım yapmaya kalkarsanız 9000 tane içerisinden mutlaka yanılırsınız dedi. Yani?

  1. mehmet salih adıgüzel
   mehmet salih adıgüzel
   Gün önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş Bilgilendirme için ben teşekkür ederim.

  2. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 26. engin yüksel
  engin yüksel
  Gün önce

  Eğer Blockchain sistemini doğru anlamak istiyosanız, (p2p) peer 2 peer makalelerini okuyup araştırın, ekosistemi gerçekten tanımak için bu bilgileri değil.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 27. Water Colors
  Water Colors
  Gün önce

  Kaç bölüm sürecek tahmini hocam Saygılar

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 28. Dont Spy
  Dont Spy
  Gün önce

  Tek cümle ile yanıtlanabilmesini istediğim bir sorum var; blockchain teknolojisinde "hack"leme veya benzeri bir durum olursa işin içinden nasıl çıkılacak?

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 29. manas.alperen
  manas.alperen
  Gün önce

  Hocam ethereum diyişiniz çok gıcık ya. E harfini farkında olmadan ei şeklinde okuyorsunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 30. nihat acar
  nihat acar
  Gün önce

  hocam ağzınıza yüreğinize sağlık çok güzel uzetlediniz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 31. Emrah Karahan
  Emrah Karahan
  Gün önce

  Hocam videonun sesi çok yüksek dibe kadar kısmamız gerekiyor. Lütfen biraz daha kısık sesle anlatmaya çalışınız.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 32. Nazmi Ergül
  Nazmi Ergül
  Gün önce

  Hocam çok ileri zekanız var devlet bir görev vermesi gerekirken video çekmeniz enteresan. Can güvenliğiniz umarım üst düzeydir. Saygılar

  1. Halil Şahin
   Halil Şahin
   19 saatler önce

   Bu mesaj atan dolandırıcı inanma

  2. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 33. Yusuf Kurt
  Yusuf Kurt
  Gün önce

  Herşey Avrupa görüp güzel diksiyon ile olsaydı Avrupa dan 2000 yılında gelen Kemal Derviş ülkeyi batırmaz kurtarırdı. Geçin bu aşağılık kompleksi hayranlıkları

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 34. Acayip Rüyalar
  Acayip Rüyalar
  Gün önce

  Hocam, daha önce yayınladığınız videonuzdaki gibi şifreler hissediyorum bu video da .

  1. Acayip Rüyalar
   Acayip Rüyalar
   23 saatler önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş dolandırıcı

  2. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 35. Ahmet Alp
  Ahmet Alp
  Gün önce

  ETH kripto paraların Bankası olacak. BTC yi geçerse şaşırmayın. Adettendir ytd.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 36. CONQUEROR ALEXANDER
  CONQUEROR ALEXANDER
  Gün önce

  Hayat acımasız. Özür bey youtubeye içerik üretirken by uzun ilimsiz kaju larını yalayıp yalayıp yere atıyor

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 37. Veli Özbek
  Veli Özbek
  Gün önce

  Zillet güruhun müptezeli

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 38. Veli Özbek
  Veli Özbek
  Gün önce

  Seni prof yapanın...

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 39. mavi köşk
  mavi köşk
  Gün önce

  Hocam siz gerçek bilim insanisiniz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 40. Yasin Yeniçeri
  Yasin Yeniçeri
  Gün önce

  Ne kadar kibirsiz bi insansınız. Rabbim cennetiyle cemaaliyke müşerref kılsın sizi. İlk defa denk geldi dinledim çok şey verdiniz Allah razı olsun.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 41. Mehmet Can Çakır
  Mehmet Can Çakır
  Gün önce

  663 dislike hortumcular

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 42. Sinan Bulan
  Sinan Bulan
  Gün önce

  Pembe domates diyordun en son, ne oldu o iş?

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 43. Ozan GÜNER
  Ozan GÜNER
  Gün önce

  Hocam selamlar... ICO kısa vadeli al sat ile ilgili bir video gelebilir mi acaba.. Eminim benim gibi bekleyenler vardır.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 44. gülsen özer
  gülsen özer
  Gün önce

  Mükemmel bir anlatım olmus. Bir suru video seyrettim. Sizin yanınızda emekliyorlar. Suanda nasil davranacağını netlestirdiniz.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

    evet bu benim ekibim

  2. gülsen özer
   gülsen özer
   Gün önce

   Peki bu numara sizemi ait bir ekibe filan mı gerçekten sormak istediklerim var dogrusu

  3. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 45. Rıza Güneş
  Rıza Güneş
  Gün önce

  Özgür hocam, umarım sizin gibi akademisyenler toplanıp Lisans düzeyinde blockchain derslerinin müfredata girmesine ön ayak olur.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 46. Fatih İLHANLI
  Fatih İLHANLI
  Gün önce

  Zengin baba yoksul baba. Zengin babanın nasihatları gibi :)

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 47. Yılmaz EDE
  Yılmaz EDE
  Gün önce

  Bir anlatım 3-4 günde 1 milyon izleniyor ise , Özgür hocamın değerini bilmek gerekiyor.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267

 48. Rage
  Rage
  Gün önce

  Sağlam para cebindeki paradır yani canlı paradır. Bu işlerden kazanmak yolda para bulma ihtimaline eşdeğerdir.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 49. AHMET CEMALİ ADIR
  AHMET CEMALİ ADIR
  Gün önce

  Hocam ileri vadede geçerliliği olduğunu düşündüğünüz projesi olan tokenlere 1-2 örnek verebeilirseniz White Paperlarını incelemek isterim. Saygılarımla

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 50. Adem Cem
  Adem Cem
  Gün önce

  FLM uzun vade 25 dolar YTD

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

  2. Adem Cem
   Adem Cem
   Gün önce

   @Muhammet Emci Yakın zamanda vtho patlayacak diyorlar. YTD

  3. Naci MERAL
   Naci MERAL
   Gün önce

   0,42 den almıştım bende sağlam kağıt. YTD

  4. Muhammet Emci
   Muhammet Emci
   Gün önce

   Ben 0.21den almıştım. 100x maşallah. YTD

 51. Halil ibrahim Kaçar
  Halil ibrahim Kaçar
  Gün önce

  Hocam yeni izledim Allah razı olsun çok güzel teşekkürler ediyorum mümkün olursa telefon arayayim görüşmek istiyorum lütfen müsait olunca ya arayayim yada arayın

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 52. İshan Yildirim
  İshan Yildirim
  Gün önce

  Bu projeleri sen anlatsan bize abi

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 53. blueberry11051
  blueberry11051
  Gün önce

  "...çünkü yabancı bir teknolji olduğu için...". Bana bir tane "Türk Teknolojisi!!!" veya "Müslüman Teknolojisi!!!" göster...ama ne olur "Maraş Dondurması veya Mantı Teknolojisi olmasın"....

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 54. Erman y
  Erman y
  Gün önce

  Eğer devlet hocamızın söylediğini yaparsa tl den sonra ikinci paramız avax olur kesin. Ytd :)

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 55. Mers Sa
  Mers Sa
  2 gün önce

  Hocam hem yatırım tavsiyesi almayın diyorsunuz hem de 23. Dakikadan sonra siz kendi başınıza seçmeye çalışırsanız çok büyük ihtimal kayıp yaşarsınız diyorsunuz. Biz yatırım yapmayalım mı o zaman

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 56. Burak CAN
  Burak CAN
  2 gün önce

  Hocam muhteşem bir bilgilendirme olmuş. Ağzınıza sağlık. Özellikle son bölümde Türkiye adına bahsettiğiniz fırsat kesinlikle kaçmamalı,lütfen yöntimdekileer sizin dediklerinize,sizin gibilerin ifadelerine kulak versinler. Bu ülkeeye yazık olmasın artık. saygılar

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 57. İnspector56
  İnspector56
  2 gün önce

  Hocam siz yeni ekonomi sistemi için biçilmiş bir kaftan siniz bize yol gösterir misiniz biz az bir bilgiyle baş edemeyiz lütfen yardım edin teşekkürler

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 58. mutant seksi yaratık
  mutant seksi yaratık
  2 gün önce

  hocam neden bağırıyorsunuz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 59. denizakdeniz65
  denizakdeniz65
  2 gün önce

  Özgür hoca yı izleyince kendimi kuzey Avrupa ülkesinde sanıyorum...video bitince ise korkunç bir gerçekle karşılaşıyorum

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 60. Sema Bulut
  Sema Bulut
  2 gün önce

  Bır bankacı olarak ogrencınız olup ekonomiyle daha yakından ilgilenmeyi cok isterdim ağzınıza sağlık bu aydınlatıcı vıdeo ıcın cok tesekkur ederim şahsım adına.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 61. Ömer Faruk Çınar
  Ömer Faruk Çınar
  2 gün önce

  Devlet kayit dışını azaltabilir diyorsunuz da hocam bu bizim devletin isteyeceği en son şeydir adamlar kayit disi olarak servetlerine servet katiyor

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 62. Anıl Dinçeli
  Anıl Dinçeli
  2 gün önce

  Hocam Merhaba, :) Sizi severek izliyoruz biraz borsa ve finans bilgim var. Lütfen benim için BTCZ BitcoinZ isimli kripto parayı incelebilir misiniz. Ben gelecekte değerleneceğini düşünüyorum sayfalarını projelerini araştırdım. Bu para üzerine küçük bir miktar yatırım yaptım. Şuan dip seviyesinde. Geleceği akıbeti nedir ? Bir de sizden yorum dinlemek isterim. :)

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 63. Suat Koc
  Suat Koc
  2 gün önce

  Emeğinize sağlık hocam

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 64. Muhammed bektaş
  Muhammed bektaş
  2 gün önce

  Vergi olabilir tabi ki ama vergi karşılığında ben bir hizmet beklerim. Benim önerim spk tarafından sadece lisans verilen kuruluşlar üzerinde alım satım yapılmalı. O kuruluşların büyüklüğüne göre merkez bankası üzerinde nakit teminatları bulunmalı. Yani devlet vergi alacaksa bir hizmet sunmalı

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 65. Muhammed bektaş
  Muhammed bektaş
  2 gün önce

  Hocam stable coinler Fiat parayı takip etseler de piyasalarda alıp satıldığı için onun stable olduğunu bilmeyenler tarafından değişik fiyatlara alınıp satıldı. Mesela binancede 2018'de pax adında usd'ye entegre edilmiş bir stable coin girdi ve 1.30 USD ile işlem gördü. Ya da usdc hacimsiz bir borsada 10 usd ile işlem gördü. Bunun adı pazar piyasası, alıcı varsa fiyat o'dur.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 66. İÇİNİZDEN BİRİ
  İÇİNİZDEN BİRİ
  2 gün önce

  Bizim ülkemizde değerli kıymetli insanları harcama diye bir para birimi var acayip derecede ve çok üzücü şekilde kullanıyor. Özgür Hocam bu ülkenin başına gelecek en kıymetli insanlardan biri ama kıymetini bilmiyorlar.🧐😔🤔

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 67. malik çalık
  malik çalık
  2 gün önce

  ✔️

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 68. atolyepelitozu
  atolyepelitozu
  2 gün önce

  Hocam videonuzun altında yorumlarda sizin adınıza açılmış bir hesaptan yatırım tavsiyesi veriyorum diyip telefon numarası vereni tek tek spam bildiriyorum. Siz, bizler için bu kadar değerli vaktinizi ayırıp mühim konularda bizleri bilgilendiriyorsunuz. Bende sizin adınızı kullananlara karşı bunu kendime bir görev bildim 👏

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 69. mehmet tatlıcan
  mehmet tatlıcan
  2 gün önce

  Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı, Özgür Demirtaş'ın ekonomi bakanı olduğu bir Türkiye hayal ediyorum. ikisi de çok etkileyici ve umut verici.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 70. Berat Ertürk
  Berat Ertürk
  2 gün önce

  Hocam Merhaba! Kripto parayı nereden almalı ve buraya nasıl güvenmeliyiz Ben binance’den alıyorum sizce ??? BU KONUYA BİR DUAYEN OLARAK EL ATARSANIZ SEVİNİRİM YOZGATTAN SEVGİLER SAYGILAR VE SELAMLAR

  1. Berat Ertürk
   Berat Ertürk
   2 gün önce

   Otomatik mesaj.......

  2. Berat Ertürk
   Berat Ertürk
   2 gün önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş basit bir soruya cevap için Ötanaziler mesaj veren bir müşteri kazanma ... işinin içinde buldum kendimi Neyse bunun bir önemi yok İyi günler dilerim

  3. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   2 gün önce

    neden?

  4. Berat Ertürk
   Berat Ertürk
   2 gün önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş hocam güveninizi kaybettiniz...

  5. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   2 gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267...

 71. mehmet leylek
  mehmet leylek
  2 gün önce

  Yani hocam diyok ki " ara beni bul, ankara beni bulsun, yarın bir gün hazine açıldığında canını yakarım "

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 72. Merih Gencturk
  Merih Gencturk
  2 gün önce

  Emeginize saglık hocam

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 73. Özkan ÇABITKAN
  Özkan ÇABITKAN
  2 gün önce

  Sen halkın adamisin!

  1. Özkan ÇABITKAN
   Özkan ÇABITKAN
   2 gün önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş bos yapma, istanbullu adam kanar mi senin bir harf degistirmene.!

 74. cevat yüksek
  cevat yüksek
  2 gün önce

  Ya sabah sabah denk geldim gerçekten çok iyi geldi bu ders özgür bey hocam saygılar takipteyiz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 75. hüseyin kütük
  hüseyin kütük
  2 gün önce

  Çok güzel eteriyum demiyor mu 😅

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.

 76. Mete Şişdağ
  Mete Şişdağ
  2 gün önce

  Verdiğiniz öneriler çok değerli... Umarız Türkiye kazanır.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 77. Levent Şekerler
  Levent Şekerler
  2 gün önce

  Avax teknoloji alt yapısı hız,vizyon,başındaki Türk hoca fena !

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 78. Ömer Gür
  Ömer Gür
  2 gün önce

  Hocam saçınızdaki sol perçem dikkatimi dağıtıyor

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 79. Ömer Gür
  Ömer Gür
  2 gün önce

  Teşekkürler

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 80. Ersen Saltan
  Ersen Saltan
  2 gün önce

  Hocam vergi diyorsun da eko sistemi öldürmemeli filan evet güzel bugün Özgür Demirtaş ülkeyi yönetirse eko sistemi öldürmeyecek güzel ama Özgür Demirtaş yönetimden gittikten sonra hele hele hırsızlar yolsuzlar başa gelirse gel şunun vergisini %500 arttıralım derse ??

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 81. Yeşil TV
  Yeşil TV
  2 gün önce

  Sağolun hocam. İnsanların ufkunu açmak adına projelerden de bahsedebilir misiniz? Biraz daha ayrıntı vermeniz mümkün mü. Ayrıca bu sistemdeki yüzlerce dediğiniz borsalara güven nasıl tesis edilecek. Sonuçta onlar merkezi. Biz devlet olarak kendi borsamızı oluşturamaz mıyız? Bir de abd, çin,isviçre, fransa, ingiltere gibi ülkelerin ve hatta çok uluslu şirketlerin bu piyasaya tutumu ne bu konu da da bizi aydınlatmanız mümkün mü? 3 video demiştiniz heycanla bekliyoruz 😉👍teşekürler...

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 82. ALAATTİN ÖZÇELİK
  ALAATTİN ÖZÇELİK
  2 gün önce

  ağzınıza yüreğinize sağlık kitlenip kalıyorum izlerken keşke bizim ekonomistleri toplasanız her ay 3 -5 gün eğitseniz türkiyenin ekonomi diye bir sorunu kalmaz ön,m,zdeki 50 yıl

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 83. ömer usta
  ömer usta
  2 gün önce

  Hocam bu muazzam projeler hakkında da video çekebilir miisiniz geleceğini gördüğünüz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 84. hasan tas
  hasan tas
  2 gün önce

  telefona virüs mü bulaştı hocam. yarı türkçe ve yarı iniglizce içerisinde yabancı telefon numaraları bulunan bir yorum geldi sizden

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 85. mustafa angay
  mustafa angay
  2 gün önce

  👏👏👏

 86. Enes Turan
  Enes Turan
  2 gün önce

  Hocam Size bir sorum olacak. Metin2 oynayan Arkadaşlar çok iyi bilirler...Oyunda Ticaret camı vardır oyunun borsasıdır ,piyasada ki tüm ürünler en alt fiyattan en üst fiyata doğru sıralanır..TAbii bir malın hangi şartlarda mesela eventlerden önce ve sonra nelerin değerleneceğini ve değersizleşeceğini bilen kişiler ve ya bir malın gerçek değerini bilen kişiler en alt fiyattan piyasadan toplamaya başlarlar( tabi para babaları anca yapar bunu :D)...Sormak istediğim şu; acaba BİST e çalışsak veya Merkez Bankasında Çalışırsak veya bu ürünlerin girdilerini tabloda Metin2 oyununda ki Ticaret Camı gibi bir şey artık nedir bilmiyorum ona işte tamda o sisteme ulaşırsak ne vurgun yaparız ama ;)...AMMa gel görki 300 senedir bu sistemi ve bu sistemin girdi çıktılarını bilenler o vurgunu yapıyolar değil mi hocam..!!!..

  1. Enes Turan
   Enes Turan
   2 gün önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş yıl olmuş 2021 +90 tr kodu olmadan dolandırıcılık yapmaya çalışanlar var :))

 87. Birkan Ömer
  Birkan Ömer
  2 gün önce

  Kenarda paran yoksa boşa zaman kaybetmeyin :(

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 88. Emre Yıldırım
  Emre Yıldırım
  2 gün önce

  Hocam "özgür coini" çıkarın hemen alalım

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 89. Enes Turan
  Enes Turan
  2 gün önce

  Altını-Gümüşle,-Gümüşü-Bakırla,Bakırı-Kağıtla ,Kağıdı-Coinlere eviricez sanırım..Emeğin takas unsurunu git gide değersizleşen metalaramı bırakıcaz yoksa ;-Kralların Altına Bakır karıştırıp Altını çoğaltması veya Merkez Bankalarının karşılıksız basmış olduğu fkağıt paraların artık Block-Chain teknolojisinin getirmiş olduğu devrimle tarihe karışacak olması aklıma şu soruyu getiriyor.. Para herşeydir. Ve Bu coinlerin Merkezi otoriteyle hükmedilebilme ihtimali yok. Devlet otoritedir.Otorite hükmedebilmedir...Paraya hükmedebilirsen Devletsindir. Acaba Feodal Rejimler yeniden mi hortlayacak ?Yoksa Dünyada devletsizlikle beraber Tek bir devlet çatısı altında tek bir coinle ücretlermi ödenecek ..Firavun bu parayla bizi yönetecek,, Dolar zaten ondaydı :(((( Aldı karşılıksız bastığı dolarlarla bitcoinleri vuracak kırbacı belimize beyler hazır olun piramitlere taş taşıcaz yakında :DDD daha derin bilgiye gerek yok komplo teorisininde bir rajonu var ,, Kalın salıcakla :D

 90. Bilosch Su
  Bilosch Su
  2 gün önce

  Etherum bana sıcak geliyor.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 91. Emrah Yıldırım
  Emrah Yıldırım
  2 gün önce

  Ekonomi bakanı olacak bir kapasitesi var ama maalesef işte ne diyelim...

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 92. Ersin Yenilmez
  Ersin Yenilmez
  2 gün önce

  Hocam çok teşekkürler videoların devamını bekliyoruz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 93. emre
  emre
  2 gün önce

  siz ülke yönetiminde görev alsanız ne güzel olur ya

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 94. Selçuk Akkurt
  Selçuk Akkurt
  2 gün önce

  Abi sakin. :)

  1. Selçuk Akkurt
   Selçuk Akkurt
   23 saatler önce

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş demertaş :)

  2. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 95. GÜLNUR Mustak
  GÜLNUR Mustak
  2 gün önce

  @mehmetalicungur

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 96. Ufuk Samet Durum
  Ufuk Samet Durum
  2 gün önce

  şu youtube ne güzel bir şey ya koskaca profesörden ders aldım.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 97. ada
  ada
  2 gün önce

  Herşey çok iyi güzel de bize bu projeleri kendiniz okuyun araştırın diyorsunuz. Videonun sonundada siz kendi başınıza seçmeye çalışırsanız kayba uğrarsanız diyorsunuz. Bu bir çelişki değil midir?

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 98. Ali YILMAZ
  Ali YILMAZ
  2 gün önce

  Hocam merhaba, emeğiniz için teşekkür ederiz. Yatırım tavsiyesi olmadan projesine güvendiğiniz bir kaç coin belirtebilir misiniz

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 99. Ulaş Turan
  Ulaş Turan
  2 gün önce

  Hiç bir şey anlamadım.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..

 100. Burak Savaşkan
  Burak Savaşkan
  2 gün önce

  Özgür hocam merhaba, pek konu ile alakası yok ama bir türlü anlayamadığım ve son zamanlarda kafamı daha çok karıştıran bir konu var. Biz TL den 6 tane 0 ı nasıl attık bir anda? hemen attık diyerek atabilinen birşey miydi bu ? çocukluk dönemime denk geldiği için pek umursamamıştım ama o dönemde bu operasyonun yapılması söylendiği gibi kolay mı oldu çok merak ediyorum . saygılar.

  1. Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Gün önce

   İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267..