Mevzular 45 - Görünen Köy

3 387 görünümler 342 B
Eğlence

Bu Bir Final Değildir. 46da Görüşürüz.

YORUMLAR

 1. BaBaLa TV
  BaBaLa TV
  6 gün önce

  Tüm konuşmalarım 2018-2019da yayınlanan Mevzular’dan alınıp koyuldu bu videoya. Mesele bugünü dün görmektir. Bırakın bu videoyu falan. Lütfen Yarına Bakın. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

  1. Abdullah Kılıç
   Abdullah Kılıç
   Gün önce

   Merak Etmeyin Amiralim Sizin Hala Bırakmadınız Ama Sizin Ve Sizin Gibilerin Bırakacağı Bayrağı Biz Devralıp Türkiyeyi Muhasır Medeniyetler Seviyesine Çıkaracağız Bundan Hiç Şüpheniz Olmasın Bu Ülkede Ne Ömer Halisdemirler Ne Kadri Yüzbaşılar Ne Vatansever Nesiller Yetişiyor Yetişecek. Biz Bu Ülkenin Evlatlarıyız Biz Metenin Torunlarıyız Biz Fatihin Torunlarıyız Biz Kendisinden 6 7 Kat Büyüklükte Bir Ordunun Üzerine Yürüyen Sultan Alparaslanın Torunlarıyız Bu Ülkeyi Bölmelerine Bu Ülkeyi Saf Dışı Bırakmalarina Asla Ve Asla İzin Vermeyip Turkiyeyi Mühasır Medeniyetler Seviyesine Cıkaracağız.

  2. Emre ÖZCEYLAN
   Emre ÖZCEYLAN
   Gün önce

   @ikinci yenici mevzunun darbe ile zerre alakası yok arkadaş. sırf gündem değiştirebilmek için yayınlanmış bir yazıyı nereden alıp nerelere getirdiler. vatan sever olup uyarıda bulunmak bile bu yönetim karşısında vatan haini olmaya sebep. o kadar uzun zamandır hükümetler ki artık kendilerinin hükümet olduklarını unuttular ve kendilerini devlet zanneder oldular. vatan için ömrünü harcamış emekli yahut aktif görevde olan silahlı kuvvetler personellerimizi iktidar uğruna harcamaya çalışanlara papuç bırakmamak gerek.

  3. İbrahim Akman
   İbrahim Akman
   2 gün önce

   @Komedi Alemi vatan sever ama insanını sevmez Cem gürdeniz

  4. Komedi Alemi
   Komedi Alemi
   2 gün önce

   @Tigir Er yorumu sonradan gördüm görmesem videonun onlarla bağlantılı olduğu anlaşılmıyor ?

  5. Tigir Er
   Tigir Er
   2 gün önce

   @Komedi Alemi ne alaka lan? adam elinden geldiği kadarını yapıyor halk susuyor, millet uyuyor ne çıkar

 2. Gökmen
  Gökmen
  2 saatler önce

  Cem amirali yeniden programa bekliyoruz...😊

 3. ColdScream
  ColdScream
  2 saatler önce

  ...

 4. Yahya İlgün
  Yahya İlgün
  3 saatler önce

  Amirallerimiz serbest. Ama unutmayacağız

 5. Onurhan Ayas
  Onurhan Ayas
  6 saatler önce

  Cem Gürdeniz Amiralimiz sabaha karşı adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

 6. Buse Demirci
  Buse Demirci
  15 saatler önce

  Atilla Uğur Cumhurbaşkanı olsa ne güzel olur.. Şu vatanı birazda şerefli insanlar yönetse asıl o zaman herşey çok güzel olacak.

 7. cengiz özcan
  cengiz özcan
  16 saatler önce

  Mevzular 46 Cem Gürdeniz Gelsin mi?

 8. ÜMMÜS ULUER
  ÜMMÜS ULUER
  17 saatler önce

  Kıyamam 😔 üzdüler mi seni

 9. Furkan Bayram
  Furkan Bayram
  17 saatler önce

  ...

 10. Yasin Bolat
  Yasin Bolat
  19 saatler önce

  Helallllll

 11. BaaBaaLaa TV
  BaaBaaLaa TV
  21 saatler önce

  Babala TV olarak 2.nci kanalımız BaaBaaLaa TV olarak komik videoları hazırlayıp editini yaparak size sunuyoruz destek olmak isterseniz bekleriz :)

 12. SkyTv
  SkyTv
  22 saatler önce

  "Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır." Mustafa Kemal Atatürk

 13. Coskun
  Coskun
  Gün önce

  Mavivatanın isim babası, bu ülkenin denizler üzerindeki haklarını her fırsatta çıkıp bas bas bağıran, bu vatan için gözünü çöpten bile sakınmayacak adam Cem GÜRDENİZ komutanımı içeri alıyorsun, sonrada çıkıp sağda solda mavivatan diye nağralar atıyorsun. Bu vatan toprağı üzerinde bulunan tüm Türkçü ve Atatürkçü komutanların Tanrı yardımcısı olsun.

 14. Okay Özkaya
  Okay Özkaya
  Gün önce

  Montro boğazlar sözleşmesi nedir? Nasıl kabul ettirilmistir? Bize sagladiklari nedir? Cok detayli bir mevzular videosu olursa cok fazla sey değişir. Internetin zehirli gücü şuan montronun ne olduğunu bilmeyen insanlarin viral videoları gibi; Hakan Ural in Montro ya köprü gisesi muamelesi yaptığı sacmaliklar gibi seyler yüzünden insanlar neyin ne olduğunu bilmeden fikir sahibi olmaya cok meyilli. Senin kadar sosyal gücü olup senin kadar bunu anlatacak yüreği olan kimse yok şuan bu ülkede. Cat diye cikarip koy ki montronun gerçekten ne olduğunu anlatan da bir viral video dönsün sosyal mecralarda. Dönsün ki bazilarinin bilinçli algı operasyonlari yüzünden halkin hiçbir bilgiye sahip olmadan fikir sahibi olan kesimi de en azından "montro bu muymus" diyebilsin. Yoksa bu kesim yüzünden Türkiye'nin denizlerdeki üstünlüğü bir gece ansızın elden gidecek ve halkin çoğunluğu iyi bir şey oldu zannedip mutlulukla hayatına devam edecek

 15. volvadinn
  volvadinn
  Gün önce

  "Onlar zararlarından emin oldukları için; dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakın tuttular. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu." -Ebû Müslim Abd-ur Rahman bin Müslim El-Horasanî'nin Emeviler yıkıldıktan sonra söylediği söz. (İranlı bir Müslüman siyasetçidir. Emevî Devleti'nin yıkılışı ve Abbasî Devleti'nin kurulması aşamalarında önemli roller üstlenmiştir.)

 16. çağan
  çağan
  Gün önce

  yetr artık mevzular gelsin

 17. Ahmet Keyan
  Ahmet Keyan
  Gün önce

  Güzel günler yakın

 18. BOŞ işler MÜDÜRÜ
  BOŞ işler MÜDÜRÜ
  Gün önce

  Ah oğuzhan abi ahh. Senin gibi insanlar var oldukça batsada bu dünyaa. Yiğitçe yaşadık diyebilecez

 19. Wili Wonqa
  Wili Wonqa
  Gün önce

  Konuk olarak Namık EKİN ile ATİLLA UĞURU al Efsane Video olur .....

 20. C. Şahin
  C. Şahin
  Gün önce

  Kim ne derse desin azıcık siyasi tarihle ilgilenen birinin çok rahat anlayacağı gibi Cem gürdenizin imzasının olduğu bildiride darbe ima sı vardır net. Bu bildiriye imza atmayacaktı o halde

 21. Tayfun Ürün
  Tayfun Ürün
  Gün önce

  Yeri ve konusu değil biliyorum fakat günlerdir arayıp tarıyorum fakat bulamıyorum. Müziğin linkini bırakabilir misiniz? Oğuzhan 46yı çok bekletme...

 22. vedat yıldırım
  vedat yıldırım
  Gün önce

  Abiiii kuruduk kaldık, hadiiiiiii

 23. bostorgay
  bostorgay
  Gün önce

  330k goruntulemesi olan video. kac olacak kimbilir? gencler durumu coktan kavramis babala tv sayesinde ne yapsalar tiri viri. tokadin buyugunu gencler indirecek.

 24. Elifnur Onaran
  Elifnur Onaran
  2 gün önce

  "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz."

 25. oğuz karnak
  oğuz karnak
  2 gün önce

  Değişim sinyalleri geliyor tabiki de, bişeyler değişecek bu belli herkesin bir stratejisi var lakin antileri ile bunlar ortaya sunulmalı neden bilmeyene görmeyene anlatılmalı

 26. İSMAİL HAKKI
  İSMAİL HAKKI
  2 gün önce

  Abi benim artık hiçbir şeyden umudum kalmadı bütün bu olanların sebebi seninde bahsettiğin en önemli şey olan EĞİTİM... 1975 yılında Rıfat Ilgaz çöken eğitim sistemini anlattım, ağlanacak halimize güldük demiş. Teee o yıllardan bu zamana kadar ülkede en önemli şey olan eğitim kötü ve günden güne daha kötüye gidiyor. Hiçbir siyasetçiden de umudum yok herkes kendi çıkarları peşinde ne olacak bu halimiz bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin... Eğitim sistemi düzelmeden ne ekonomi düzelir, ne adalet gelir, ne laikliği yaşayabiliriz ne de şeriatı... Hep boş tartışmalar. Boşuna dememiş atalarımız ağaç yaşken eğilir ve yılanın başı küçükken ezilir diye...

 27. İbrahim Temel
  İbrahim Temel
  2 gün önce

  Amirallerimiz'in yanındayız! Doğrunun yanında sonuna kadar. Hapisi, hatta ölümü göze aldık, hesabı siz yapın.

 28. Abdullah Kılıç
  Abdullah Kılıç
  2 gün önce

  Yazık Yazık İçimizde O Kadar Fetocu Varken Neden Bu Adamları Tutukluyorlar

 29. RD C
  RD C
  2 gün önce

  Ülkenin neredeyse yarısına çığlıklarımızla haykırdıklarımızı anlatamadığımız için çok umutsuzum. Tüm bunlara rağmen sabırla, vazgeçmeden devam edeceğim.

 30. Fahrettin ergeç
  Fahrettin ergeç
  2 gün önce

  Siyasi partimiz kalmadı peki iyi olcak siyaset yapıcak müslümanın hakkını türkün hakkını korucak yada düzelecek bir parti var mı siyaset yapmayalım ama neden biz devlet mi değiliz yada biz kimiz boş mu 80 milyon

 31. Muhammed Soykan
  Muhammed Soykan
  2 gün önce

  ,

 32. Bilim ve Teknoloji Partisi
  Bilim ve Teknoloji Partisi
  2 gün önce

  Baban seni iyi yetiştirmiş helal olsun

 33. Ahmet Cemal Karakavuz
  Ahmet Cemal Karakavuz
  2 gün önce

  Cem Gürdeniz şu anda ne düsünüyor ne hissediyor acaba o kadar yıl hizmet et.Milletin ve devletin yararı için bir şeyler yap sonra "Duygu istismar uzmanları" senin yaptıklarını insanlara farklı şekilde anlatsın senin o kadar yıllık emeğini farklı yorumlasın yorumlatsın millete.Bugün bazı insanlara kanıp da Cem Gürdenizi ve diğer amirallerimizin vatan sevgisini yargılayan kendilerini Vatanın milletin dinin savunucusu olarak gören kesim Mavi Vatan kavramının isim babasının Cem gürdeniz olduğunu bile bilmezler

 34. Thomas Shelby
  Thomas Shelby
  2 gün önce

  Lütfen biri türküyü söyleyeni yazabilir mi

 35. Sefa Durmaz
  Sefa Durmaz
  2 gün önce

  Başımızın üstünde taşımamız gerekenleri ayak altına aldığımız sürece ne doğu Akdeniz ne mavi vatan ne fetö biter ne de Türkiye kalır. İnsanın kendine verdiği zararı kimse vermezmiş. Kendine zarar verme ülkene zarar verme. Evlatlarına sahip çık. CEM GÜRDENİZ VATANSEVERDİR.

 36. Gökdeniz Özcan
  Gökdeniz Özcan
  2 gün önce

  "Yazıklar olsun",kısa ve bi'o kadar da anlamlı bir cümle anlayana

 37. Cem Abak
  Cem Abak
  2 gün önce

  dimnerken tüylerim diken diken oldu!!!

 38. Rafet Can Tombul
  Rafet Can Tombul
  2 gün önce

  Sonda Işık tutulan cisim, bir koltuk ve tel örgülerin aramıza giren bir perde gibi getirilmesi koltuk sevdalıların aramıza koyduğu tel örgüler bizleri dinlememeleri, koltuk sevadasının yarattağı sağırlık ben buradan bunu anlıyorum. Şarkı ile uyumu muazzam bilemiyorum ben 19 yaşındayım bunaldım artık sesimi duyuramamak yaşıtlarımın çektiği zorlukları kimseye iletememek iletilse de bir kulaktan girip diğerinden çıkması ,beni bu ülkede kimse tutamaz.

 39. Ali Huseyin
  Ali Huseyin
  2 gün önce

  Lutfen mevzular programı bitmesin lütfen

 40. BABA KIZ
  BABA KIZ
  2 gün önce

  dış mihraklar sizi

 41. Kadir Can Soydan
  Kadir Can Soydan
  3 gün önce

  👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

 42. Özgür Öztürk
  Özgür Öztürk
  3 gün önce

  Eskiden aklım yetmez yaşım ermez idi. Hele birde taraflı medyanın, yolsuzluğa batmış devlet birimlerini görmez idim. Şimdi utanmadan sıkılmadan hayatlarını bu vatana katkı sunmak için görev yapmış GERÇEK Vatanseverleri "Vatan haini" olarak ilan ediyorlar. Darbe teşebbüsü diyorlar bre utanmazlar besleyip büyüttüğünüz fetöyü de bu halk durdurdu merak etmeyiniz Halk gerektiği zaman gerekeni yapar. Mağdur edebiyatınız sökmüyor artık. Sandıkta Görüşmek dileği ile

 43. CemreEsila TEKTAŞ
  CemreEsila TEKTAŞ
  3 gün önce

  Sadece ve sadece çok teşekkürederim...Çok etkilendim...

 44. Trem Ka
  Trem Ka
  3 gün önce

  Aklıma Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk kumpasları geldi herkesin aklına geldiği gibi. Liseye gidiyorum, yaz tatili, o zamanlar TGB'liydim keşke hala öyleyim diyebilsem. Ağustos ayı başı birkaç gün sonra Silivri'de Ergenekon davası var. Gitmek için can atıyorum ama bizlere öcü gözüyle bakılıyordu, ailemde endişe ediyordu gitmemi istemiyordu. Yalvar yakar ikna edemedim bizimkileri gidemedim, yola çıkılacak günün sabahı hazırladım çantamı kaçacağım evden kafaya koydum, gittim otobüsün kalkacağı yere zorla bineceğim, almıyorlar beni diretiyorum yok diyorlar başına bir iş gelir ailene açıklama yapamayız diyorlar, beni almadan gittiler. Ağlaya ağlaya eve gittim... En büyük pişmanlığımdır gidememek bu ülkenin vatanseverlerini savunamamak! Bugün 25 yaşında atanmamış öğretmenim, işim yok, tecrübem yok, hiç bir şey yok. Buna rağmen diyorum ki bir daha asla! Seni seviyoruz sevgili Oğuzhan Uğur ve neler hissettiğini çok iyi biliyoruz...

 45. Szchull
  Szchull
  3 gün önce

  Yorumlar da herkes Cem Gürdeniz i savunuyor devlete püskürüyor. Ancak Cem Gürdeniz hayatı boyunca devletine bağlılığını bir an bile yitirmemiş olsa dahi ki bu her bir türk vatandaşı için geçerlidir, bu ona her kafasına estiğini yapma hakkı tanımıyor. Düşünün ki ömrünüzü bir sevgiliye verdiniz. Bir gün hata ettiniz ve bir kere aldattıktan sonra, o kadın veya erkeğe verdiğiniz bir ömürü çöpe attınız. Şimdi siz olsun çok seviyor bir kereden bir şey olmaz diye bilir misiniz ?

 46. MUTFAKTA OLAY VAR
  MUTFAKTA OLAY VAR
  3 gün önce

  Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. M.K.ATATÜRK

 47. Süleyman Kinet
  Süleyman Kinet
  3 gün önce

  .

 48. Onur Turan
  Onur Turan
  3 gün önce

  İnsanlar çok garip gerçekten.. Geçen gün bir açılışta konuşurken İstanbul'un mimarisi çok kötü ihanet edilmiş gibi yatay mimari bizim hayalimiz diyen.. Başka bir yerde ekonomi reformu, İnsan hakları reformu diyen biri var televizyonlarda.. Tıpkı hiç bir şeyi yokunda gitmeyen ve kötü yönetilen bir ülke seçime giderken yönetime talip olmuş yeni bir siyasi parti lideri gibi konuşuyor.. Bunu bile farketmeyen büyük bir çoğunluktan onun ak dediğine kara demesini bekliyoruz.. Ne kadar enteresan değil mi?

 49. Ahmet Ünal
  Ahmet Ünal
  3 gün önce

  hapis yatması gerekenler dışarılarda cirit atar, bizim haklı olan subaylarımız astsubaylarımız ülkeleri için canını ortaya koyar emekli olunca kağıt buruşturur gibi atarlar. Peki adalet nerede?

 50. Burak Doğan
  Burak Doğan
  3 gün önce

  Kalbi körelmemiş gözü gören her insanın yapılan zulmü görmemesi içten bile değil. Tarih değil hatalar tekerrür ediyor.

 51. Yasin ERDİL
  Yasin ERDİL
  3 gün önce

  Hepimizde bu denli olması gereken fakat bir türlü olamayan, bu milletin vatandaşları olarak bu derdin %90’ını da senin üzerinde bıraktığımız için senden büyük bir mahcubiyet ile özür dileriz Oğuzhan UĞUR ! Hepimizin Senden Helallik alması lazım vesselam...

 52. Muhittin Aydogdu
  Muhittin Aydogdu
  3 gün önce

  Bizi susturamayacaklar !!!

 53. Kagan Tasci
  Kagan Tasci
  3 gün önce

  Mavi Vatan kavramını ortaya koymuş bir kahraman. Düşmanın kim olduğu da ortada. Neyse neden hiç bir Amiral, Genel Kurmay Başkanı olmadı? En iyi yetişen askerler onlar halbuki. Bunu bir tartışmalıyız... Yüreklerimiz ortak. Umutsuzluğa yer yok bu karanlık günler bitecek. 🙂

 54. Ali Şener
  Ali Şener
  3 gün önce

  Susmak bazen en asil tepkiler... çok güzel bir bölümdü tebrikler Oğuzhan bey

 55. OğuzHan
  OğuzHan
  3 gün önce

  Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanırlar. Atatürk.

 56. Mücahit enes Arslan
  Mücahit enes Arslan
  3 gün önce

  Ne güzel bir sözdür. Ders alsaydı eğer insan edermiydi tarih tekerrür.

 57. iki De Bir TV !
  iki De Bir TV !
  3 gün önce

  Oğushan uğur 📿🦍

 58. şahin körtepe
  şahin körtepe
  3 gün önce

  Her geçen gün daha çok endişeleniyorum ülkem için

 59. Atilla yıldırım
  Atilla yıldırım
  3 gün önce

  “Geleceğin en tehlikeli silahı da, aracı da hiç kuşkunuz olmasın ki, uçaklardır. Bir gün insanoğlu uçaksız da göklerde yürüyecek, gezegenlere gidecek, belki de Ay’dan bize sinyaller yollayacaktır. Bu mucizenin gerçekleşmesi için iki bin yılını beklemeye gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji bize şimdiden bunu müjdeliyor. Bize düşen görev ise Batı’dan bu konuda geri kalmamayı temindir”. Mustafa Kemal ATATÜRK 8 Haziran 1936 - Eskişehir Tayyare Alayı Anı Defterinden

 60. no name
  no name
  3 gün önce

  @oguzhanugur benim engeli kaldırsan ya artık

 61. Kenan Atasoy
  Kenan Atasoy
  3 gün önce

  bugüne kadar, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz şarkısını daha iyi söyleyen birini duyduğumu anımsamıyorum, ne yaptıysam bulamadım kim olduğunu, bir bilen var mıdır

  1. HASAN TOROSLU
   HASAN TOROSLU
   3 gün önce

   Aynen katılıyorum bende bulamadım

 62. Ahmet Kahreman
  Ahmet Kahreman
  3 gün önce

  Ne güzel söz "Bizi bizden başka kim bölebilir. "

 63. Öfkeli Tebessüm
  Öfkeli Tebessüm
  3 gün önce

  abi hangi güne mutlu uyanıcaz

 64. tunç Kaplan
  tunç Kaplan
  3 gün önce

  Dönün şimdi bir daha Cem Gürdeniz in konuk olduğu videoları izleyin. Bitirince bir daha..

 65. Yusuf Uci
  Yusuf Uci
  3 gün önce

  Sevgili Oğuzhan bey doğu Türkistan olayı ile ilgili neden konusmuyorsunuz oradaki kardeşler hakkında bir mevzular istiyoruz Mansur Yavaş i tehdit edilmesi Türkiye'nin cvp vermemesi korktuğu anlama mi geliyor

  1. Yusuf Uci
   Yusuf Uci
   3 gün önce

   @faevna ne demek

  2. faevna
   faevna
   3 gün önce

   @Yusuf Uci bilmiyordum, teşekkür ederim.

  3. Yusuf Uci
   Yusuf Uci
   3 gün önce

   @faevna çin büyükelçiliği

  4. faevna
   faevna
   3 gün önce

   mansur yavaşı kim tehdit etti?

 66. FY 2
  FY 2
  3 gün önce

  Ülke nereye gidiyor arkadaş...

 67. Ozgun G
  Ozgun G
  3 gün önce

  Şanlı ordumuz bunları hak etmedi, etmiyor, etmeyecek! Ezdirmeyecez...

 68. Muaz Altınkaynak
  Muaz Altınkaynak
  3 gün önce

  Varilcioğlu.

 69. Onur Özdemir
  Onur Özdemir
  4 gün önce

  Çok uzun olmuş başım ağrıdı kulaklık tan

 70. Mehmet Eren Altun
  Mehmet Eren Altun
  4 gün önce

  3.51 saniyelik harika bir video çok sey analtıyor anlayanaa ...

 71. Aviation Aviator
  Aviation Aviator
  4 gün önce

  SONUNDA ÇALAN TÜRKÜYÜ KİM SESLENDİRİYOR SÖYLER MİSİNİZ?

 72. Tuğba nur
  Tuğba nur
  4 gün önce

  mevzulara noldu ya 1 aydır yok

 73. Yavuz SOYSAL
  Yavuz SOYSAL
  4 gün önce

  Bu parça kime ait bulamadım bilen yazabilir mi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz.

 74. Ahmet Ferli
  Ahmet Ferli
  4 gün önce

  Kurban olduğum şu "mevzuları" mıncıklama müzikten bir türlü odaklanamadım. Tamam bişeyler deneyesin var ama mevzularımıza dokunma mk.

 75. Karton Piyer
  Karton Piyer
  4 gün önce

  Çok güzel olmuş

 76. İbrahim Ç.
  İbrahim Ç.
  4 gün önce

  Sözün bittiği yer değildir mevzular

 77. Kutay Gürlek
  Kutay Gürlek
  4 gün önce

  Ulan içim kanıyo içim!

 78. Ökkeş Aslan
  Ökkeş Aslan
  4 gün önce

  Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

 79. szgnkmn
  szgnkmn
  4 gün önce

  DEVLET YAPMASI GEREKENİ YAPTI SUÇSUZLUKLARI KANITLANIRSA SALINIRLAR MERAK ETMEYİN

 80. szgnkmn
  szgnkmn
  4 gün önce

  Kimse yüce Türk devletinden büyük degildir kimse demokrasiye darbe vuramaz bunu aklından bile geçiremez sorumlular cezasini çekecek boşuna zırlamayın

 81. deathwing x
  deathwing x
  4 gün önce

  Fetometreyi bulan cihat yayci gorevden alindi mavi vatanin isim babasi cem gurdeniz tutuklandi iktidar neye hizmet ediyor ? Ne yapmaya calisiyor ?

 82. Deniz Akgöl
  Deniz Akgöl
  4 gün önce

  👏👏👏👏

 83. Furkan Ozcan
  Furkan Ozcan
  4 gün önce

  9 doğru 1 yanlış , o 1 yanlış 9 doğruya bedel ...

 84. Burak Balkaya
  Burak Balkaya
  4 gün önce

  bu zamanda hapse girmek de vatan hizmeti demek ki bu milletin şerefli bütün asker ve polisine saygı olsun!!!

 85. Onur ŞAHİN
  Onur ŞAHİN
  4 gün önce

  Cidden hakkın ödenmez haberleri ilk gördüğümde senin profillerine baktım ne dedin diye

 86. Ekrem Korkmaz
  Ekrem Korkmaz
  4 gün önce

  Cem Gürdeniz'den kötü şekilde bahseden herkesin vatanseverliğinden şüphe ederim.

 87. İZMİRLİ EFE
  İZMİRLİ EFE
  4 gün önce

  Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

 88. Altan Seyit
  Altan Seyit
  4 gün önce

  Düşüncelere zincir vurulmaz!

 89. holi şet
  holi şet
  4 gün önce

  Ben parti haberi geliyor sandım. Sabırlıyız bekliyoruz.

 90. CENGİZ HAN
  CENGİZ HAN
  4 gün önce

  Hayatımda gördüğüm en anlamlı video

 91. MRS Crqs
  MRS Crqs
  4 gün önce

  Umudu yitirmeyin elbet bitecek bu gerici zihniyet

 92. Cavit Dilliksoy
  Cavit Dilliksoy
  4 gün önce

  Sayın Hasan Atilla Uğur bey, öncelikle sizleri saygı ve hürmetle selamlarım. Malumunuz bir haftadır bu 103 emekli amiralin bildirisi ve akabinde yapilan gözaltılar gündemden düşmüyor! Sizce ne anlama geliyor? Yine hedefte mavi vatan mi var? Yoksa yeniden bir düşman seçilip, mağdur'u oynayıp, karşısında siyaset mi devsirilmeye çalışılıyor? Ya da tam tersi, mevcut iktidarı yıpratma politikası mi? Siz de emekli bir subaysiniz! Emekli subay ve paşaların darbe yada darbe teşebbüsü yapabilecek bir gücü var mı? Veyahut, diyelim ki bu Bir darbe çağrısı, TSK yada Deniz kuvvetleri bu çağrıya kulak verme ihtimali mi var? Bütün bunlar ne anlama geliyor? Bir türlü bir yere koyamiyorum bu MEVZUYU... ve fikirlerinizi çok merak ediyorum! Cem pasamiz ve siz, en kısa süre de bu konuda bizleri lütfen aydınlatın!

 93. Mehmet Can AVAROĞLU
  Mehmet Can AVAROĞLU
  4 gün önce

  Oğuzhan kardeşim, allah senden ve tüm arkadaşlarından razı olsun, yolunuz açık olsun! Oğuzhan kardeşin bazı tutumlarını beğenmesem de, bir şeyler söylemesini çok doğru buluyorum, kendisini çok mert buluyorum! Cem paşa ve diğerleri hataları olsa da başımızın üstünde yerleri vardır. Buradan yüce milletimize sesleniyorum ne olursa olsun bu kadar asker düşmanı olmayın! Bu askerler yurtseverdir, hizmet etmişlerdir ve hala ediyorlardır! İleride de abilikleri ile edeceklerdir! Allah rızası için onları aşağılayıcı tavır takınmayın! İktidara istek yollamanın anlamı yok, vatandaşlar olarak biz bu askerlere tüm hatalarının söylenme hakkını saklı tutarak sahip çıkmalıyız! Allah hepinizden razı olsun!

 94. okan özaşan
  okan özaşan
  4 gün önce

  Şimdi mevzular yapılsa diyeceklerki bu programın içeriği doğru bile olsa ‘’zamanlaması yanlış’’ ;) Allahım şu 19 yıl keşke rüya olsada uyansak!!! Çok utanıyor, üzülüyor, ve endişeleniyorum..

 95. tmm tmm
  tmm tmm
  4 gün önce

  ...... Zifiri karanlık ruhlarından ne geçerse noktalara baktıklarında hepsini ben söylüyorum zorbalara.

 96. Emrah Levent
  Emrah Levent
  4 gün önce

  Bu insanlar 90 yıl 40 yıl 20 yıl önce değil daha dün amerika güdümlü fetullah operasyonuyla zindana atıldı. İnsanların hep bir ağızdan isyan etmesi gerekirdi şu oynanan oyuna. Çok zor böyle yaşamak. Bu toprakların hafızası nasıl bu kadar zayıflatıldı ? Yoksa hep mi zayıftı ? Çok acı değil mi yaşananlara seyirci kalmak ? Vatanını en çok seven bu uğurda en çok tutsak edilen miydi ? Bizi bizden başkası bölemez mi yoksa bizi bizden başka kimseye böldüremezler mi? Çok sıkılıyorum. Ve ne yapabilirim bilmiyorum. Cem Gürdeniz vatansever ve bu cümle kaç duvara çarpar bilmiyorum. Çok sıkılıyorum

 97. Rümeysa Çakır
  Rümeysa Çakır
  4 gün önce

  Birine cephe alacak cehalette olmayı seçebilirdim ama özgür olduğum için seçmek istemiyorum. İstemediğini de seçebiliyorsan bu hayatta; budur senin bilgeliğin ve şifan.. Ve iddiam şu ki, en çok bu topraklardaki insanlar özgür ama aynı zamanda en çok bu toprağın insanı birbirine cephe almaya meyilli.. Saygıyla

 98. Mücahit xkkdkskz
  Mücahit xkkdkskz
  4 gün önce

  Türk milletinin,engin denizlerdeki en büyük savunucusu ve itibarı olan cağdaş,modern ve dahi lider Atatürkün ilke ve inklaplarına "canı pahasına" bağlı olan ve de sahip çıkan "Türk Deniz Kuvvetlerinin (gerçek) kahraman pesoneli ve amirallerinin" daima yanındayız.Eleştiriliyorsunuz... Çünkü sizler:Birilerinin FETÖ ' nün orasını burasını yaladığı biat edip taptığı zaman ya da TC ibaresini tabelaya sığmıyor diye kaldırtan,Türk kelimesine söyleyemeyen , tekkelerden kadro karşılığı oy dilenen sözde şeyhlerin eteğini öpen,Pkk uzantısının paçavrasını al bayrağın yanına asıp masaya oturan şarlatanlar olmadınız. Uzun zaman sonra Türk devletinin özü Mustafa Kemali gösterdiğiniz için ve hâlâ bu ülkede birilerinin var olduğunu hatırlattığınız için teşekkürler. Ergenekonun, Balyozun, destekcisi olanlardan böyle bir hainlik beklememek saçma olurdu zaten.Türk milleti er ya dageç anlayacaktır.

 99. Hadi abi Hadi
  Hadi abi Hadi
  4 gün önce

  Siz bizim sakalımızı kestiniz biz ise sizin kolunuzu kestik Sokullu Mehmet Paşa

 100. Anonim Portakal
  Anonim Portakal
  4 gün önce

  her şey Paşanın minik minik zehirlenmesiyle başladı, 1938'den beri belimiz doğrulmadı, ama bir belimiz varsa da Paşanın sayesinde